Bunlar Periskop Pazarlama İpuçları ile Teklifleri için Beğeniler dönüştürün

Pazarlama kullanarak Periskop birçok işletme için pazarlama stratejisinin büyük bir parçası haline gelmiştir. sosyal ağ gücü sayesinde, şirket ve ürünler hakkında haber yaymak için Periscope kullanabilir ve müşterilerinizle ilişkilerinizi yetiştirmek. pazarlama avantajı için Periscope nasıl kullanabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki makaleyi okuyun.

periscope

Yarışmalar avantaj kullanılabilir. "gibi" senin Periskop sayfa teşvik edin ve karşılığında indirim veya ödül sunuyoruz. Eğer olsa, nakit veya hediye ödül sunmak yaparsanız, aslında verilir emin olun. tabii ki, işinde dürüst olun.

Senin Periskop sayfasındaki takipçileri artırmak için bir yarışma olan deneyin. İnsanlar bir şeyler kazanma şansına sahip seviyorum. Eğer paylaşım için yarışma içine ilave girişler gibi teşvikler, teklif ederlerse, o zaman mevcut takipçileriniz değerli bir şey verecektir kalmaz, ama onlar Yarışmanızı paylaşırken de görünürlüğünü artırmak.

Bir müşteri hizmetleri aracı olarak Periscope kullanın. senin Periskop sayfa hakkında yorum yaparak size soru, yorum ve şikayetlerini göndermesini davet edin. Bu, mükemmel müşteri hizmetleri politikaları göstermek için mükemmel bir yoldur. hemen şikayet müşterilere detayları ve teklif iadesi veya yeni ürünlere soruları yanıtlayın.

Senin Periskop sayfasındaki takipçileri artırmak için bir yarışma olan deneyin. İnsanlar bir şeyler kazanma şansına sahip seviyorum. Eğer paylaşım için yarışma içine ilave girişler gibi teşvikler, teklif ederlerse, o zaman mevcut takipçileriniz değerli bir şey verecektir kalmaz, ama onlar Yarışmanızı paylaşırken de görünürlüğünü artırmak.

Hedefleriniz ne bilin. Neden Periskop pazarlama kullanmak istiyorsunuz? Bununla ne yapmaya çalışıyorsun. Başlamadan önce, Hedeflerinizi açıkça tanımlamak için zaman ayırın çok önemlidir. Etkili bir strateji üzerinde karar verin. İlk seferde almak için deneyin.

Gündüz farklı zamanlarda Periskop gönderme deneyin. Her gün aynı saatte gönderme alışkanlığı varsa nişan almak daha iyi zamanlar vardır, sen bilmiyor olabilir. Her hedef kitle farklıdır ve ne bir kez akıllıca için çalışan başka işe yaramayabilir. Kitlenizin en aktif olduğunda görmek için gündüzleri birden zamanlarda gönderme deneyin.

Periscope oluşturma içerik sıkıcı ve sinir bozucu olabilir. Bir Periskop işletme sayfası varsa, kitlenizin ilgisini her gün yeni içerik göndermek gerekiyor. Zaman bağlılık bu tip göze alabilir? Değilse, kullanım hedefli reklamlar yerine hedef kitleye mesajınızı getirmek.

bunu her Periskop güncellemede , Şimdiye Periskop fanlar satın almayın. Orada öylesine orada yapmak çok sayıda fırsat vardır, ama onlar tarafından cazip değil. Eğer sayfanızın aldığı sever sayısında ani bir artış göreceksiniz olsa da, marka daha popüler hale veya satışları artırma üzerinde hiçbir etkiye sahip olacaktır. Bunun yerine, yavaş ve kararlı şeyler almak ve gerçek, sadık takipçileri kazanmak. Kalite burada daha önemlidir.

fırsat pazarlama darbelere zaman, kapıyı açın. Yeni firma' Alın s Periskop yakında hazır ve çalışır profil ve alt satırında için neler yapabileceğini görmek. Bir Periskop kampanyası gidiş almak için gerekli kaynakların az miktarda göz önüne alındığında, bu hızlı tempolu ve kapsamlı bir pazarlama ortamı yararlanmak için değil aptalca ve hatta müşteriler. Etrafınızdaki dünya ile iletişim kurmak ve işinizi büyütmek ve sunmak için ne paylaşmak için bu siteyi kullanmak için fırsat yararlanın. Burada ipuçlarını kullanın ve iş büyümesini izlemek. ve hatta müşteriler. Etrafınızdaki dünya ile iletişim kurmak ve işinizi büyütmek ve sunmak için ne paylaşmak için bu siteyi kullanmak diğer için fırsat yararlanın. Burada ipuçlarını kullanın ve iş büyümesini izlemek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *